Послуги

Ми робимо комплексні масажі всього тіла

Оздоровчі релакс масажі для всього тіла

Масажі з оздоровчими властивостями

Ми взяли найкраще з різних масажних традицій і обєднали в авторську методику: де використовуємо техніки тайского, гавайского і класичного масажів, горячі балійські камені і техніку теплих рушників.

Розминаємо все тіло і особливу увагу приділяємо м`язам ніг, спини, плечей і рук

Ціни

 

Масаж виконується від стоп до верхівки голови, з маслом. За час масажу розминаються ноги, спина, плечі, руки, шия і голова. Масаж закінчується легким масажем обличчя і погладжуванням волосся.

Вартість послуги 
Провідний масажист – 1850 грн.
ТОП майстер – 2250 грн.

Масаж виконується з маслом, гарячими каменями і теплими рушниками. Під час масажу розминаються стопи і задня поверхня ніг, спина, шия, плечі і руки. Особлива увага приділяється верхній частині трапеції і шиї. Масаж завершується м’яким разминанием голови і обличчя.

Вартість послуги 
Провідний масажист – 1350 грн.
ТОП майстер – 1650 грн.

Послуга масаж спини за 30 хвилин, ідеально підходить якщо у вас мало часу, якщо у вас є затиск і потрібна екстрена допомога або вам потрібно швидко відновитися – ви можете записатися на цей масаж. Він сильний, грунтовний і дуже ефективний. За 30 хвилин масаж розминаються спина, плечі, руки, шия і поперек

Ідеальний догляд в один з найважливіших періодів у житті жінки. Масаж виконується в анатомічно правильних позах лежачи на спині, лежачи на боці і сидячи. Під час масажу розминаються ноги, спина, плечі, руки, шия і голова.

Вартість послуги 
Провідний масажист – 1850 грн.
ТОП майстер – 2250 грн.

Масаж виконується двома масажистами з елементами класичного, гавайського і тайського масажів. Масаж виконується з маслом, теплими камінням і гарячими рушниками. Особлива увага приділяється стопах, ногах, спині і масажу голови. Ідеально підходить для людей, які дуже втомилися і для тих, кому складно розслабитися.

Ця послуга включає в себе об’єднання двох масажів за сеанс для однієї людини. Можуть бути такі пари: масаж спини + антицелюлітний; масаж обличчя + масаж спини; антицелюлітний + масаж обличчя, масаж спини + масаж стоп.
Подвійне задоволення тільки для Вас)

Вартість послуги 
Провідний масажист – 2200 грн.
ТОП майстер – 2500 грн.

Антицеллюлітні програми для корекції тіла

Масажі для фігури

Це комплекс з 10-12 сеансів, який ми підбираємо індивідуально на першому сеансі. В першу зустріч ми робимо заміри і заповнюємо разом з вами доклаждну анкету, надаємо рекомендаціїї щодо харчування і спортивниї активностей.

Головна мета: допомогти вашому тілу повернутися у природній стан гладкої і здрової шкіри.

Ціни

Масаж виконується на зони живота, стегон і сідниць. Інтенсивне розминка і дренажні техніки допомагають прискорити метаболізм жирової клітини, відвести воду від тканин, зменшити обсяг. Ефективний для схуднення, допомагає зменшити обсяги і вирівнює шкіру тіла.

Вартість послуги 
Провідний масажист – 1350 грн.
ТОП майстер – 1650 грн.

Обгортання виконується на зони живота, стегон, рук і ніг. Процедура включає етапи: пілінг тіла, нанесення Целль-гелів, сповивання Віскі з використанням професійною австрійської косметики Стікс. Ідеально тонізує все тіло, мінус 2-4 см. За процедуру!

Вартість послуги 
Провідний масажист – 1650 грн.
ТОП майстер – 1900 грн.

Ламінарія, морські водорості – кращий засіб для красивого і підтягнутого тіла. Обгортання виконується на зони живота, стегон і сідниць. Чудово тонізує і підтягує шкіру.

Вартість послуги 
Провідний масажист – 1150 грн.
ТОП майстер – 1450 грн.

Ідеальне обгортання для інтенсивної втрати обсягів тіла і швидкої підготовки до пляжного сезону. Курс від 5 до 10 сеансів. Термодеяло і проффесіоналтние разогревающие гелі.

Вартість послуги 
Провідний масажист – 1150 грн.
ТОП майстер – 1450 грн.

Рекомендуємо проходити антицелюлітний масаж у комплексі, чергуючи з обгортанням холодним або гарячим та робити масажі з періодичністю в 1 день. Як результат- підтягнута, гладка еластична шкіра, ефект схуднення після закінчення курсу.

Масажі в східній техніці

Релаксація та відновлення

Усі три масажі, більше терапія глибокого розслаблення і здорового відновлення.

Виконуються на татамі, спецальний масажний мат і у масажній формі

ціни

Масаж виконується в масажною формі на спеціальному матраці-тотамі. Тайський масаж спрямований на м’яке і сильне променаніе м’язів тіла, променаніе аккопунктурних точок і розтягування енергетичних каналів. Масаж – повне відновлення і оновлення.

Вартість послуги 
Провідний масажист – 1900 грн.
ТОП майстер – 2250 грн.

Це масажна техніка вплив на тіло за допомогою долонь, пальців рук, ліктів і передпліч. Масаж трохи погожих на традиційний тайський масаж Натискання особливої інтенсивності на акупунктурні точки, м’які скручування і розтягування. Масаж виконується на татамі: спеціальному матраці, без масла в масажною формі.

Масажі для двох

Віднайдіть гармонію миж Вами.

Проведіть нестандартно час вдвох та надихніться атмосферою спокою і релаксу. Масаж тіла наповнить енергією Вас обох і допоможе пережити незрівнянні приємні емоції разом.

ціни

Півтори години, які можна провести в задоволенні з близькою людиною. Тільки уявіть: ароматне масло, гарячі камені, теплі рушники і багато-багато турботи. Під час масаж розминаються ноги, спина, плечі, руки, шия і голова. Проходить в одному кабінеті для двох.

Краса

Підкреслимо Вашу красу.

Масажі обличчя допомагають зберігти красу якнайдовше. Наші косметологи підберуть підхід до найвибагливішої шкіри.

ціни

М’який класичний масаж обличчя, виконується з косметичним маслом. Результат: гарне, підтягнуте, ніжне і відпочиле обличчя.

Вартість послуги
Провідний масажист – 1350 грн.
ТОП майстер – 1650 грн.

Приєднуйтесь до нас

Слідкуйте за нашими новинами та акціями в соціальних мережах.

Ми радіємо, якщо ви задоволені і хочемо знати, коли щось пішло не так.

Мене звати Юлія Палагіцька, я засновниця студії. Напишіть мені відгук про сервіс.

контакти