Про нас

Наша мiсiя

JP massage studio – це сама душевна студія масажу в Києві. Ми подбали не лише про авторські і професійні масажі, красу інтерьєру і чистото. Кожного дня ми створюємо і підпримуємо простір в якому легко розслабится, в якому беспечно бути собою і де ви можете отримати якісну консультацію по здоров`ю тіла, як покращити рухливість мязів і якісно відновлюватися.

Наші клієнти – стають нашими друзями на роки.

Нашi майcтри

Юлія Палагіцька

Засновниця, Провідний масажист

Юлія має вищу освіту реабілітолога і практикує масаж близько десяти років. Автор багатьох масажних технік студії. Дає якісні консультаціі по тілу і специалізується на рекреації: покращення здоров'я здорових людей, якісний відпочинок і відновлення.

Оля Федотова

Провідний масажист

Провідний масажист, отримала вищу медичну освіту і практикує масаж близько 4-х років. Має чуйні і дуже сильні руки, добра, відкрита і уважна. Постійно навчається та підвищує свої професійні навички.


Юлія Перевертень

Провідний масажист

Провідний масажист, дипломований фахівець з масажних технік, практикує масаж більше року. Талановита, чуйна і усміхнена.
Олена Агеєва

Косметолог

Косметолог-естетист, закінчила European Beauty Business School Cosmotrade. Фахівець з класичних та апаратних процедур, консультує щодо догляду і косметики.

Олена Копачевська

Провідний масажист

Провідний масажист студії. Практикує масаж з гарячим камінням і робить сильний і одночасно дбайливий масажДар'я Макуріна

Провідний масажист

Провідний масажист студії , найчуттєвіший фахівець в масажі з гарячим камінням, масажі обличчя і антицелюлітних програмах.


Ми радіємо, коли ви задоволені, і хочемо знати коли щось пішло не так.
Я Юлія Палагіцька, засновниця студії, напишіть мені

контакти