Про нас

Наша мiсiя

JP massage studio – це сама душевна студія масажу в Києві. Ми подбали не лише про авторські і професійні масажі, красу інтерьєру і чистото. Кожного дня ми створюємо і підпримуємо простір в якому легко розслабится, в якому беспечно бути собою і де ви можете отримати якісну консультацію по здоров`ю тіла, як покращити рухливість мязів і якісно відновлюватися.

Наші клієнти – стають нашими друзями на роки.

Нашi майcтри

Юлія Палагіцька

Засновниця, Провідний масажист

Юлія має вищу освіту реабілітолога і практикує масаж близько десяти років. Автор багатьох масажних технік студії. Дає якісні консультаціі по тілу і специалізується на рекреації: покращення здоров'я здорових людей, якісний відпочинок і відновлення.

Галина Рисенко

Провідний масажист

Провідний масажист нашої студії, має неймовірно чуттєві і сильні руки. До всіх технік які можна виконати в студіі, Галя ще додає практики остеопатії і краніосакральної терапії. Практикує масаж більше пяти років і має до цього величезний дар.

Оля Федотова

Провідний масажист

Провідний масажист, отримала вищу медичну освіту і практикує масаж близько 3-х років. Має чуйні і дуже сильні руки, добра, відкрита і уважна.
Юлія Перевертень

Провідний масажист

Провідний масажист, дипломований фахівець з масажних технік, практикує масаж більше року. Талановита, чуйна і усміхнена.


Ілона Кузьменко

Провідний масажист

Провідний масажист студії і дипломований фахівець з масажних технік. Практикує масаж більше 5-ти років. Робить сильний і одночасно дбайливий масаж. Постійно підвищує свою кваліфікацію.

Олена Агеєва

Косметолог

Косметолог-естетист, закінчила European Beauty Business School Cosmotrade. Фахівець з класичних та апаратних процедур, консультує щодо догляду і косметики.

Ми радіємо, коли ви задоволені, і хочемо знати коли щось пішло не так.
Я Юлія Палагіцька, засновниця студії, напишіть мені

контакти